Bowlingvereniging Noordwijkerhout Mail Privacy

Finale 17 januari 2016

09:00Heren D (nr. 1 t/m 8)    
 Heren DTOTAALTOTAALTOTAAL TOERNOOI
  SINGLEDOUBLEVOORRGEM
1Rick Verlaan9216761.597159,70
2Jaap Kleverlaan9816041.585158,50
3Gerrit Wesseling9366491.585158,50
4Léon van der Meij9616051.566156,60
5Lodie Jansen8986511.549154,90
6René van Lith9216231.544154,40
7Jan van Westbroek8976461.543154,30
8Jan Zonderwijk9076311.538153,80
      
      
10:00Heren C (nr. 1 t/m 8)    
 Heren CTOTAALTOTAALTOTAAL TOERNOOI
  SINGLEDOUBLEVOORRGEM
1Hans van Abswoude1.0687101.778177,80
2Rik van der Ploeg1.0916661.757175,70
3Ted van Buuren1.0267081.734173,40
4Bram Troost1.0386791.717171,70
5Franck van den Berg1.0076671.674167,40
6Patrick van Aarle1.0486231.671167,10
7John Bos9577131.670167,00
8Nico Haspels9906571.647164,70
      
11:00Dames A/B (nr. 1 t/m 4)    
 Dames A/BTOTAALTOTAALTOTAAL TOERNOOI
  SINGLEDOUBLEVOORRGEM
1Thea Langeveld9447121.656165,60
2Susan den Elzen9786741.652165,20
3Willemien van Westerop9726711.643164,30
4Ria Bos-vd Hulst9746121.586158,60
      
11:00Dames C/D (nr. 1 t/m 4)    
 Dames C/DTOTAALTOTAALTOTAAL TOERNOOI
  SINGLEDOUBLEVOORRGEM
1Ria Duivenvoorden9886681.656165,60
2Stephanie Bos8876681.555155,50
3José Ruiter-Smit8616721.533153,30
4Saskia Venderbosch-Hoogkamer8665511.417141,70
      
      
12:30Jeugd    
 JeugdTOTAALTOTAALTOTAAL TOERNOOI
 incl. HCSINGLEDOUBLEVOORRGEM
1Tim v Duin5684881.056176,00
2Max Meesters5255271.052175,33
3Maarten Warmerdam5444931.037172,83
4Dennis vd Burg471460931155,17
5Froukje vd Meer445484929154,83
6Joey vd Bosch470434904150,67
7Pim Smit424438862143,67
      
      
13:30Heren A/B (nr. 1 t/m 8)    
Heren A/BTOTAALTOTAALTOTAAL TOERNOOI
 SINGLEDOUBLEVOORRGEM
1Perry Duivenvoorden1.2217631.984198,40
2Joost Duivenvoorden1.1857791.964196,40
3William van der Meij1.1427461.888188,80
4Nico van der Valk1.1287571.885188,50
5Rogier Blokland1.1287491.877187,70
6Marco vd Lans1.0457841.829182,90
7Bart Adriaens1.0977211.818181,80
8Jan de Jong1.1106591.769176,90